Obchodní prostor 55m2 Kadaň

Prodej v elektronické aukci

Obchodní prostor s  přímým  proskleným vstupem do ulice na frekventovaném místě v Kadani na ul. Chomutovská. 

Nemovitost má strategickou polohu v přízemí bytového domu na počátku ul. Chomutovská, přímo na pěší spojce mezi Penny Marketem, obchodní zónou Na Podlesí a městským Stadionem.  Pěší trasa vede dále i k obchodnímu domu Albert a k Lidlu. 

Celková užitná jednotky je 55m2 a sestává z prodejní plochy 38m2 a zázemí 17m2. Tyto rozměry jsou orientační. 

Naposledy byl prostor užíván jako cukrárna. Vstup je po schodech nebo bezbariérové rampě. Ve vstupní místnosti se po pravé straně nacházel chladící prodejní pult a pokladna, vlevo si zákazníci buď u pokladny zakoupili zboží nebo zde bylo posezení. Zázemí tvoří kuchyňka vedle prodejního pultu, sklad, přípravna a sociální zázemí - umyvadlo a WC. Jednotka má zadní vstup přímo z chodby budovy.

Prostor bude předán kupujícímu včetně vybavení - jsou zde stolky, židle, chladící pulty, prodejní regály, pokladna, váha,  myčka AEG, dřez, mikrovlnná trouba. V zadní části jsou skladovací regály, shora plněný mrazák.  Doporučujeme osobní  prohlídku, můžete si vybrat ze dvou zveřejněných termínů, nebo si domluvit individuální termín.

Podlahy - v prodejní části a v koupelně je dlažba, zbytek lino. V kuchyňce jsou položeny obklady. Okna i dveře jsou plastová. Topení - litinové radiátory.